Про клініку

Клініка "Віра Надія Любов"

Початок роботи

Медична компанія "Віра Надія Любов" заснована в 2005 році.


Коротко про головне

За час роботи ми завоювали визнання і довіру провідних страхових компаній України:: "Провідна", "Уніка", "Крона", "ТАС", "Альфа страхування" та ін. Протягом багатьох років нашими партнерами є кращі медичні центри, а також різні приватні компанії, громадські та спортивні організації. Наші лікарі - досвідчені і грамотні фахівці, які надають консультативно-діагностичну допомогу відповідно до затверджених МОЗ України протоколами і стандартами надання медичної допомоги, використовуючи в своїй практиці cучасні європейські рекомендації з діагностики та лікування гострих і хронічних захворювань. Результати нашої багаторічної діяльності дозволили нам увійти в рейтинги успішних медичних клінік м.Києва.


Популярні процедури
Масаж спини
Застосування лікувального масажу спини усуває ознаки нездужання і симптомів хвороб, що заважають нормальній життєдіяльності і укладом життя > Детальніше з цінами
Консультації гінеколога
У клініці «ВНЛ» досвідчені гінекологи жінки, не один рік проводять консультації і успішне лікування різноманітних хвороб жіночої репродуктивної системи.
Кардіолог
Не потрібно чекати, коли серце втомиться. Достатньо раз на рік побувати на консультації кардіолога клініки «ВНЛ», щоб зменшити ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань.
Гастроентеролог
Досвідчені гастроентерологи клініки «ВНЛ» успішно лікують весь спектр захворювань травної системи. При необхідності, прямо в клініці ви можете пройти повну діагностику.
Алерголог
Для того, щоб правильно лікувати будь-який вид алергічної реакції, необхідно, в першу чергу, дізнатися причину - виявити алергени. Лікар алерголог клініки «ВНЛ» володіє усім необхідним знаннями і досвідом для максимально ефективного лікування алергічних захворювань.
Послуги доглядальниці. Патронаж. Сестринський догляд.
Фахівці нашого центру забезпечать необхідний догляд за хворим або людям похилого челвек. Якісне та своєчасне виконання всіх необхідних процедур і маніпуляцій.
Клініка ВНЛ - фото
Клініка ВНЛ

Вестибюль клініки

Клініка ВНЛ

Вестибюль клініки

Клініка ВНЛ

Вестибюль масажного салону

Клініка ВНЛ

Вестибюль масажного салону

Клініка ВНЛ

Масажный кабінет

Клініка ВНЛ

Консультативний кабінет

Клініка ВНЛ

Консультативний кабінет

Клініка ВНЛ

Консультативний кабінет

Чому обирають клініку "ВНЛ"?
  • Наші лікарі - досвідчені фахівці зі стажем.

  • Прийом в точно призначений час.

  • Зручний графік прийому.

  • Комфортне лікування.

  • Турбота про здоров'я пацієнта після лікування.

Наші фахівці

Завдяки високому професіоналізму персоналу, в клініці «Віра Надія Любов» здійснюється індивідуальний підхід до проблем кожного пацієнта і максимально ефективно підбирається і проводиться лікування.
Здоров'я - це безцінний дар, тому вкрай важливо дбати про нього своєчасно. Будьте впевнені, що в боротьбі з недугою до вас на допомогу завжди готові прийти наші лікарі і фахівці клініки «Віра Надія Любов».

Директор «ВНЛ» - Сербін Д.
Copyrights ©2016 Всі права належать Клініці ЦСМ "ВНЛ"